Gün

Saat

Dakika

Saniye

Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Aile Hekimliği, Dünyada ve ülkemizde yediden yetmişe her aile bireyini kapsayıcı bir bilim dalı olarak yıllar geçtikçe daha da önem kazanıyorken bizler de ülkemizin güney illeri olarak düzenlediğimiz ulusal fiziki kongrelerimiz ve çevrim içi kongrelerimizle üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmenin huzurunu yaşamaktayız.

Özellikle sağlık sektörü çalışanları olarak çok zorlu bir şekilde geride bıraktığımız bu dönemde 2 çevrim içi ve iki yüz yüze kongre organize ederek yaklaşık 70 bilimsel oturumda 3700’e yakın aile hekimini bir araya getirdik. Güçlü bilimsel içerik, uydu sempozyumları, bilimsel oturumlar ve bildiriler ile aile hekimlerinin gelişimine katkıda bulunma hedefimize hızla ilerlemeye devam etmek adına 2022 yılında kongremizi düzenleyen il derneği sayısını da 13’e çıkarttık. Daha da güçlenen düzenleme kurulumuzla 29 Mayıs – 1 Haziran 2023 tarihleri arasında Kaya Artemis Otel, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde değerli aile hekimlerimizi bir araya getirecek olmanın mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz.

Tüm aile hekimlerinin fiziksel ortamda bir arada olabileceği, sahaya yönelik deneyimlerimizi, yaşadığımız zorlukları ve tabii ki başarılarımızı paylaşacağımız; bilimsel yönlerimizi ön plana çıkararak katkılarımızı sunacağımız kongremizin heyecanını sizlerle birlikte yaşıyor, bir araya gelebilmek için sabırsızlanıyor, sizlere sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla;

  • 29

    Mayıs

    Etkinlik Başlama Tarihi
  • 1

    Haziran

    Etkinlik Bitiş Tarihi