DAVET MEKTUBU

Değerli Meslektaşlarımız ve Endüstri Temsilcileri,

Aile Hekimliği, dünyada ve ülkemizde yediden yetmişe her aile bireyini kapsayıcı bir bilim dalı olarak yıllar geçtikçe daha da önem kazanıyorken bizler de ülkemizin güney illeri olarak düzenlediğimiz ulusal kongrelerimiz ve çevrim içi sempozyumlarımızla üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmenin huzurunu yaşamaktayız.

Özellikle sağlık sektörü çalışanları olarak çok zorlu bir şekilde geride bıraktığımız 2020 yılında gerçekleştirdiğimiz çevrim içi kongremizin ardından bu yıl da Çevrim İçi Güney Aile Hekimliği Kongresi – 2’yi büyük bir başarı ve yoğun katılım ile tamamlamış bulunmaktayız. Yılın ilk yarısında, sanal ortamda aile hekimlerimizi sizlerle bir araya getirişimizin heyecanıyla bu kez 2. Ulusal Güney Aile Hekimligi Kongresi çatısı altında Merit Crystal Cove Hotel Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde 26 – 29 Ekim 2021 tarihlerinde fiziksel olarak bir araya gelebilmeyi ümit etmekte, güçlü bilimsel içerik, uydu sempozyumları ve oturumlar ile aile hekimlerinin gelisimine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Tüm aile hekimlerinin gerek sanal gerekse fiziksel ortamda bir arada olabileceği, sahaya yönelik deneyimlerimizi, yaşadığımız zorlukları ve tabii ki başarılarımızı paylaşacağımız; bilimsel yönlerimizi ön plana çıkararak katkılarımızı sunacağımız kongremizin heyecanını sizlerle birlikte yaşıyor, bir araya gelebilmek için sabırsızlanıyor, sizlere sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla;

 


Dr. Hacı Yusuf Eryazgan
Kongre Başkanı