• Kongre Tarihleri: 25-28 Kasım 2020
Gün Saat Dakika Saniye

 
KAYIT
KAYIT BİLGİLERİ
KAYIT TİPİ KAYIT ÜCRETLERİ
Premium Kayıt 2.000 ₺
Uzman 1000 ₺
Firma 1500 ₺

Kayıt ücretlerine %8 KDV ilave edilecektir

ÇEVRİMİÇİ KONGRE KAYIT ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Bilimsel programa katılım.
* Uydu sempozyumlarına katılım.
* Firmaların stantlarını online ziyaret etme ve dijital stant alanlarında görüntülenen içerikleri keşfederek, sektör temsilcileri ile doğrudan iletişim kurma imkanı.
* Katılımcı bilimsel programa en az %70 oranında katılım göstermesi durumunda Katılım Belgesini almaya hak kazanacaktır.
* Geri bildirimde bulunma. Kongredeki oturumları değerlendirmek ve programın genel kalitesini iyileştirmemize yardımcı olmak için kısa oturum anketlerine katılım.
* Özel görüşme odalarına davet sonrası giriş hakkı.
* Dokümantasyon odasına giriş hakkı.
* Premium kayıt, kongre tarihleri olan 25 - 28 Kasım 2020 tarihlerinde ve sonrasında 3 ay boyunca kongrede sunulan ve paylaşımına izin verilen tüm sunumlara ve oturum kayıtlarına arşiv kısmından erişim hakkını kapsar.

HESAP NUMARALARI
DMC İPEK YOLU TURİZM HİZMETLERİ VE YATIRIMLARI LTD ŞTİ.
BANKA Garanti Bankası
HESAP 6296046
IBAN TR 54 0006 2001 2750 0006 2960 46
ŞUBE MANAVKUYU - Şube Kodu: 1275

FİRMALARA ÖNEMLİ NOT
* Yapılacak olan ödemelerde Dekont açıklamasına kongre kodu olan 20004 ibaresinin ödemelerinizin takibi açısından yazılması gerekmektedir.
* Ödeme dekontu ile firma fatura bilgilerinizi (kongre bitiminde tarafınıza gönderilecek olan fatura için) aşağıda belirtilen e-posta adresine gönderilmesi ve teyid alınması gerekmektedir

KATILIMCILARA ÖNEMLİ NOT
* Yapılacak olan ödemelerde Dekont açıklamasına kongre kodu olan 20004 ibaresinin ödemelerinizin takibi açısından yazılması gerekmektedir.
* Ödeme dekontu ile firma fatura bilgilerinizi (kongre bitiminde tarafınıza gönderilecek olan fatura için) aşağıda belirtilen e-posta adresine gönderilmesi ve teyid alınması gerekmektedir.

E-Posta : guneyaile@netkongre.com

İPTAL KOŞULLARI

* 02 Ekim 2020 tarihine kadar yapılan iptallerde alınan ödemenin %50’si iade edilecektir.
* 02 Ekim 2020 ve sonrası yapılan iptallerde iade yapılmayacaktır.
* İptal talepleri yazılı olarak bildirilmelidir.
* Tüm iade işlemleri yapılacak olan hesap kapama mutabakatına istinaden kongre bitiminde yapılacaktır.
* Kongrenin Covid-19 sebebiyle 2021 veya farklı bir yıla ertelenmesi durumunda firmanın yaptığı ödeme ve verilen haklar geçerliliğini aynen koruyacaktır. Firmanın katılımını iptal etmesi durumunda o günün iptal şartları uygulanacaktır.