DAVET MEKTUBU

Değerli Firma Yetkilileri,

Aile Hekimliği, Dünyada ve ülkemizde yediden yetmişe her aile bireyini kapsayıcı bir bilim dalı olarak yıllar geçtikçe daha da önem kazanıyorken bizler de ülkemizin güney illeri olarak düzenlediğimiz ulusal kongrelerimiz ve çevrim içi sempozyumlarımızla üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmenin huzurunu yaşamaktayız.

Özellikle sağlık sektörü çalışanları olarak çok zorlu bir şekilde geride bıraktığımız 2020 yılında gerçekleştirdiğimiz çevrim içi kongremizin ardından bu yıl 20 – 22 Mayıs 2021 tarihleri arasında Çevrim İçi Güney Aile Hekimliği Kongresi – 2’yi düzenlemek üzere yola çıkmış bulunmaktayız. Yılın ilk yarısında sanal ortamda aile hekimlerimizi sizlerle bir araya getirmeyi ve 26 – 29 Ekim 2021 tarihlerinde ise bu kez 2. Ulusal Güney Aile Hekimliği Kongresi çatısı altında fiziksel olarak bir araya gelebilmeyi ümit etmekte, güçlü bilimsel içerik, uydu sempozyumları, oturumlar ve bildiriler ile aile hekimlerinin gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Tüm aile hekimlerinin gerek sanal gerekse fiziksel ortamda bir arada olabileceği, sahaya yönelik deneyimlerimizi, yaşadığımız zorlukları ve tabii ki başarılarımızı paylaşacağımız; bilimsel yönlerimizi ön plana çıkararak katkılarımızı sunacağımız kongremizin heyecanını sizlerle birlikte yaşıyor, bir araya gelebilmek için sabırsızlanıyor, sizlere sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla;

 


Dr. Hacı Yusuf Eryazgan
Kongre Başkanı